Magický kruh - otevřen jen pro Vás

5. srpna 2011 v 14:18 | MH správce blogu |  Akce

Magický kruh

Magdaléna HorováVznik kruhu
Dne 30.7. v Horní Lhotě se konalo takové malé pozastaveníčko, sešlo se pár opravdu dobrých lidí, aby uskutečnili plán tohoto dne, postavit u nás na zahradě magický kruh z kamenů. Tento den prolínal trvalý déšt, ale my se ho nezalekli a šli do toho, i když déšt byl nekompromisní a vhlkost naše těla pohlcovala čím dál víc.Déšt nám, ale nepřinášel jen ponurejší náladu, ba naopak pomohl, protože smyl vše zlé. Ano, byla to velice zajímavé, jak někteří lidé, kteří na duchovno nevypadají a nezastávají, najednou vypadali jako vyměnění. Kruh s velkou radostí byl postaven a už v době stavění si sebou nesl zajímavé zvlástnosti, které nám těd budou obohacovat náš život a dodávat nám tu správnou energii.
Pro Vás otevřený
Ano pro všechny cvičence čínského cvičení, stavitele kruhu a další je kruh otevřen, kdykoliv můžete přijet k nám do Horní Lhoty a vstoupit do magického kruhu pro dobití energie, získání inspirace a nebo jen tak přijet se podívat.


S láskou a pochopením budete vítání =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 liduska liduska | E-mail | 24. října 2011 v 10:57 | Reagovat

Kdo má chuť, přinese si kámen, který ho osloví, který je mu blízký :-).Najdu mu místečko v kruhu a bude o něj, tedy o Vás s láskou pečováno. Můžete si místo v kruhu také vybrat dle svého pocitu, kde se Vám bude nejvíce líbit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama